מה זה משלוח חינם (Free Shipping)?

אחד הדברים החשובים שצריך לדעת עליהם כאשר אתם קניות באינטרנט זה עניין המשלוח כדי לקבל את המוצרים ובפרט אם יש משלוח חינם (Free Shipping). המשלוח מהווה פרט כל כך חשוב שלעיתים יכול לשנות את ההחלטה שלנו אם לבצע קנייה או לא.

משלוח חינם הוא למעשה האפשרות שלנו לקבל שילוח או הובלה של המוצרים שרכשנו, אל הבית או מקום אחר, וכל זאת בחינם, כן, ללא תשלום. בדרך כלל המשלוח מתקשר למושגים כמו קניות באינטרנט, שופינג ועוד.

למשלוח, כידוע, יש השפעה מהותית אם אנחנו נרצה לקנות או לא באותה חנות דיגיטלית באינטרנט. אם המשלוח יקר, יש סיכוי שלא נרצה לקנות את המוצר כתוצאה מכך.

לעומת זאת, כאשר המשלוח הוא חינם, בין אם מסומן על המוצר או בעמדת התשלום באתר, הסיכוי שנרצה לבצע את הרכישה, גבוה יותר.

אם אתם שואלים איפה אפשר לראות האם העסק מציע משלוח חינם או לא? אז התשובה יחסית ברורה. ניתן לבדוק זאת באתר האינטרנט, לרוב בחלק של מדיניות משלוחים או הצ'ק אאוט. לעיתים בית העסק יציג את המידע באזורים נוספים באתר – במיוחד כאשר יש משלוח חינם.

אבל השיטה הפשוטה ביותר היא להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, שלא במקרה קרוי בשם "משלוח חינם" ופה תוכלו לראות את כל אותם העסקים שמציעים לכם את השירות הזה ללא תשלום מצידכם. תוכלו להשתמש בתפריט הקטגוריות של החנויות או לחפש את שם המותג או החנות בתיבת החיפוש.

המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP
-
התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק קוד קופון